Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болт M16x2 90 реактивной тяги VOLVO \955373 \ 102.513
| 102513 |
| Screw / Bolt |
| STELLOX 84-43938-SX |
| 102513 |
| Screw / Bolt |
| AUGER 68274 |
| AUGER 68276 |
| BERGKRAFT BK8401954 |
| BERGKRAFT BK8401956 |
| DELPHI BG2538 |
| DT 2.62922 |
| SAMPA 102.511 |
| SAMPA 102513 |
| VOLVO 955373 |
Длина [мм]:
90 мм
Вес [кг]:
3.43 кг
Размер резьбы:
M16x2
Ширина зіву гайкового ключа:
24
Вага [кг]:
3,43 кг
Довжина [мм]:
90 мм
Розмір різьби:
M16x2
Ширина зіву гайкового ключа:
24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 102.513 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Довжина | 100 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір різьби | M16x2 |
| Довжина [мм] | 90 мм |
| Вага | 0.166 кг |
| Оригінальний номер | 955373 |
| Розміри | M16x2/90 |
- Ціна: 53 ₴


