
Ремкомплект кабіни Renult (d16xd28x83) \5010552266S \ 080.717
- Готово до відправки
- Код: 080.717
417 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни Renult (d16xd28x83) \5010552266S \ 080.717
| 080717 | ||
| Bearing Bracket, shock absorber mounting (cab driver) | ||
| FEBI BILSTEIN 45207 | ||
| 45207 | ||
| Bearing Bracket, shock absorber mounting (cab driver) | ||
| Bearing Bracket, shock absorber mounting (cab driver) | ||
| AUGER 53664 AUGER 53739 AUGER 54305 BERGKRAFT BK7300266 DT 676200 RENAULT TRUCKS 5010228902 RENAULT TRUCKS 5010552266 S-TR STR1204121 S-TR STR1204129 S-TR STR1204134 S-TR STR120477 SAMPA 080109 SAMPA 080177 SAMPA 080568 SAMPA 080717 SAMPA 080718 STELLOX 8709603SX STELLOX 8709606SX | ||
| AUGER 53664 | ||
| AUGER 53739 | ||
| AUGER 54305 | ||
| BERGKRAFT BK7300266 | ||
| DT 6.76200 | ||
| RENAULT TRUCKS 50 10 228 902 | ||
| RENAULT TRUCKS 50 10 552 266 | ||
| S-TR STR-1204121 | ||
| S-TR STR-1204129 | ||
| S-TR STR-1204134 | ||
| S-TR STR-120477 | ||
| SAMPA 080109 | ||
| SAMPA 080177 | ||
| SAMPA 080568 | ||
| SAMPA 080717 | ||
| SAMPA 080718 | ||
| SEM LASTIK 11978 | ||
| SPIDAN 53664 | ||
| SPIDAN 54305 | ||
| STELLOX 87-09603-SX | ||
| STELLOX 87-09606-SX | ||
| RENAULT TRUCKS | ||
|---|---|---|
| Magnum | 1990-... | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| Kerax | 1997-... | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| Manager | 1991-1996 | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| Maxter | 1992-1997 | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| C | 1982-1998 | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| Major | 1991-1996 | |
| RENAULT TRUCKS | ||
| R | 1980-1996 |
Висота [мм]:
83 мм
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
28 мм
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
83 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
28 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 080.717 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 83 мм |
| Оригінальний номер | 5010552266S |
| Марка | Renault |
| Розміри | Ø16xØ28x83 |
- Ціна: 417 ₴

