Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора (34х68х109,5) \5000452655 \ 080.110
| 080110 |
| Anti-roll Bar Bushing Kit |
| SASIC T251049 |
| 080110 |
| Anti-roll Bar Bushing Kit |
| AUGER 53665 |
| DT 6.14024 |
| LEMA LE269635 |
| RENAULT TRUCKS 5000452655 |
| S-TR STR-120442 |
| SAMPA 080110 |
| SPIDAN 53665 |
| STELLOX 84-12680-SX |
Висота [мм]:
109,5 мм
Вага [кг]:
1.94 кг
Внутрішній діаметр:
35 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
68,5 мм
Ширина у просвіті:
44 мм
Вага [кг]:
1,94 кг
Внутрішній діаметр:
35 мм
Висота [мм]:
109,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
68,5 мм
Ширина у просвіті:
44 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 109.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 35 мм |
| Оригінальний номер | 5000452655 |
| Розміри | Ø35xØ68,5x109,5 |
- Ціна: 237 ₴


