
Втулка стабілізатора (20х58х81) Renault \5000419186 \ 080.016
- Готово до відправки
- Код: 080.016
313 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора (20х58х81) Renault \5000419186 \ 080.016
| 080016 |
| Bushing, cab driver suspension |
| PE AUTOMOTIVE 250.108-00A |
| STELLOX 87-08508-SX |
| 080016 |
| Bushing, cab driver suspension |
| AUGER 52010 |
| DT 676224 |
| MALO 52010 |
| PE AUTOMOTIVE 25010800 |
| RENAULT TRUCKS 5000 419 186 |
| SAMPA 080016 |
| STELLOX 87-08508-SX |
Висота [мм]:
81 мм
Вага [кг]:
1.4 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
58 мм
Вага [кг]:
1,4 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
81 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
58 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.016 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 81 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Оригінальний номер | 5000419186 |
| Розміри | Ø20xØ58x81 |
- Ціна: 313 ₴

