
Втулка кабіни (23,5х105х108) IVECO \8141581 \ 060.149
- Готово до відправки
- Код: 060.149
1 393 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни (23,5х105х108) IVECO \8141581 \ 060.149
| 060149 |
| Bushing, cab driver suspension |
| BERGKRAFT BK6121157 |
| 060149 |
| Bushing, cab driver suspension |
| AUGER 53492 |
| GLASER 53492 |
| IMEX IMX 0058141581 |
| IVECO 8141581 |
| KLOKKERHOLM 8141581 |
| LEMA 104200 |
| S-TR STR-1201123 |
| SAMPA 060149 |
| STELLOX 87-08546-SX |
Висота [мм]:
108 мм
Вага [кг]:
3.77 кг
Внутрішній діаметр:
23,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
105 мм
Вага [кг]:
3,77 кг
Внутрішній діаметр:
23,5 мм
Висота [мм]:
108 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
105 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 060.149 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 мм |
| Оригінальний номер | 8141581 |
| Розміри | Ø23,5xØ105x108 |
- Ціна: 1 393 ₴

