
Втулка кабіни IVECO (d16xd70x67,5) \504008198 \ 060.099
- Готово до відправки
- Код: 060.099
464 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни IVECO (d16xd70x67,5) \504008198 \ 060.099
| 060099 |
| cabin busching |
| 060099 |
| cabin busching |
Висота [мм]:
67,5 мм
Вага [кг]:
2.4 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
2,4 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
67,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 060.099 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 67.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Оригінальний номер | 504008198 |
| Марка | Вантажівка |
| Розміри | Ø16xØ70x67,5 |
- Ціна: 464 ₴

