Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок стабілізатора MAN (d24xd64x44) \81437220047 \ 020.172
| 020172 |
| Anti-roll Bar Bushing Kit |
| MAN 81437220047 |
| AUGER 53054 |
| BERGKRAFT BK2867421SP |
| BERGKRAFT BK9001239 |
| BERGKRAFT BK9001240 |
| DT 3.67032 |
| FEBI BILSTEIN 32404 |
| GLASER 53054 |
| IMEX IMX 81 43722 0047 |
| MAN 81.43722.0047 |
| MAPCO 32404 |
| OE 81437220047 |
| S-TR STR-1202107 |
| SEM LASTIK 7673 |
| SIDEM 44162 |
| STELLOX 84-09541-SX |
| 53054 |
| Anti-roll Bar Bushing Kit |
| MAN 81437220047 |
| BERGKRAFT BK2867421SP |
| BERGKRAFT BK9001239 |
| BERGKRAFT BK9001240 |
| DT 3.67032 |
| FEBI BILSTEIN 32404 |
| GLASER 53054 |
| IMEX IMX 81 43722 0047 |
| MAN 81.43722.0047 |
| MAPCO 32404 |
| OE 81437220047 |
| S-TR STR-1202107 |
| SAMPA 020172 |
| SEM LASTIK 7673 |
| SIDEM 44162 |
| STELLOX 84-09541-SX |
Висота [мм]:
44 мм
Вага [кг]:
1.1 кг
Внутрішній діаметр:
24 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
64 мм
Вага [кг]:
1,1 кг
Внутрішній діаметр:
24 мм
Висота [мм]:
44 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
64 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.172 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24 мм |
| Висота [мм] | 44 мм |
| Оригінальний номер | 81437220047 |
| Розміри | Ø24xØ64x44 |
- Ціна: 274 ₴


