Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка тяги підвіски MAN (M24x2/d94x75) \81962100448 \ 020.164
| 020164 |
| Repair Kit, guide strut |
| DT 396606 MAN 81962100448 |
| AUGER 53013 |
| BERGKRAFT BK2870121SP |
| DT 3.96606 |
| FEBI BILSTEIN 32403 |
| MAN 81.96210.0448 |
| MAPCO 32403 |
| MONROE 53013 |
| MOOG MN-SB-9394 |
| OE 81962100448 |
| PE AUTOMOTIVE 03303300 |
| PE AUTOMOTIVE 033.033-00A |
| ROTA 2133460 |
| S-TR STR-1202168 |
| SEM LASTIK 7700 |
| SIDEM 44267 |
| STELLOX 84-12828-SX |
| 020164 |
| Repair Kit, guide strut |
| DT 396606 MAN 81962100448 |
| BERGKRAFT BK2870121SP |
| DT 3.96606 |
| FEBI BILSTEIN 32403 |
| MAN 81.96210.0448 |
| MAPCO 32403 |
| MONROE 53013 |
| MOOG MN-SB-9394 |
| OE 81962100448 |
| PE AUTOMOTIVE 03303300 |
| PE AUTOMOTIVE 033.033-00A |
| ROTA 2133460 |
| S-TR STR-1202168 |
| SAMPA 020164 |
| SEM LASTIK 7700 |
| SIDEM 44267 |
| STELLOX 84-12828-SX |
Висота [мм]:
75 мм
Вага [кг]:
3.64 кг
Розмір різьби:
M24x2
Зовнішній діаметр [мм]:
94 мм
Вага [кг]:
3,64 кг
Висота [мм]:
75 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
94 мм
Розмір різьби:
M24x2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.164 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 46.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 81962100448 |
| Розміри | M24x2/Ø94x75 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


