Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайленблок стабілізатора MAN (d55xd75x83) \81432710033 \ 020.016
| 020016 |
| Control Arm-/Trailing Arm Bushing |
| DT 367031 MAN 81432710033 |
| AUGER 51410 |
| AUGER 51412 |
| BERGKRAFT BK2838921SP |
| BERGKRAFT BK2861821SP |
| BIRTH 51412 |
| CASALS 6363 |
| CASALS 6851 |
| DT 3.67031 |
| FEBI BILSTEIN 02404 |
| FEBI BILSTEIN 19319 |
| GABRIEL 51410 |
| LEMFORDER 19319 |
| LEMFORDER 19600 01 |
| MAN 81432710033 |
| MEYLE 12-34 271 0033 |
| MOOG MN-SB-9399 |
| OE 81433160021 |
| PE AUTOMOTIVE 03110900 |
| PE AUTOMOTIVE 031.109-00A |
| ROTA 2133469 |
| RUVILLE 988500 |
| S-TR STR-120922 |
| S-TR STR-120955 |
| SAMPA 020018 |
| SEM LASTIK 7388 |
| ST-TEMPLIN 06.030.0904.770 |
| STELLOX 84-08014-SX |
| STELLOX 84-08048-SX |
| TEMPLIN 04.120.0904.770 |
| TEMPLIN 06.030.0904.770 |
| TRISCAN 98-8500 |
| 020016 |
| Control Arm-/Trailing Arm Bushing |
| DT 367031 MAN 81432710033 |
| AUGER 51412 |
| BERGKRAFT BK2838921SP |
| BERGKRAFT BK2861821SP |
| BIRTH 51412 |
| CASALS 6363 |
| CASALS 6851 |
| DT 3.67031 |
| FEBI BILSTEIN 02404 |
| FEBI BILSTEIN 19319 |
| GABRIEL 51410 |
| LEMFORDER 19319 |
| LEMFORDER 19600 01 |
| MAN 81432710033 |
| MEYLE 12-34 271 0033 |
| MOOG MN-SB-9399 |
| OE 81433160021 |
| PE AUTOMOTIVE 03110900 |
| PE AUTOMOTIVE 031.109-00A |
| ROTA 2133469 |
| RUVILLE 988500 |
| S-TR STR-120922 |
| S-TR STR-120955 |
| SAMPA 020016 |
| SAMPA 020018 |
| SEM LASTIK 7388 |
| ST-TEMPLIN 06.030.0904.770 |
| STELLOX 84-08014-SX |
| STELLOX 84-08048-SX |
| TEMPLIN 04.120.0904.770 |
| TEMPLIN 06.030.0904.770 |
| TRISCAN 98-8500 |
Висота [мм]:
83 мм
Вага [кг]:
2.3 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
75 мм
Вага [кг]:
2,3 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Висота [мм]:
83 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
75 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.016 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 55 мм |
| Оригінальний номер | 81432710033 |
| Розміри | Ø55xØ75x83 |
- Ціна: 480 ₴


