
Втулка 18x78,5x15,5 кабіни Mercedes 609,709,809,811,814 D \6673170236 \ 011.231
- Готово до відправки
- Код: 011.231
94 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 18x78,5x15,5 кабіни Mercedes 609,709,809,811,814 D \6673170236 \ 011.231
| 011231 |
| Cabin buffer |
| Mercedes-BENZ 6673170236 Mercedes-BENZ A6673170236 |
| AUGER 53242 |
| Mercedes-BENZ 6673170236 |
| Mercedes-BENZ A6673170236 |
| 011231 |
| Cabin buffer |
| Mercedes-BENZ 6673170236 Mercedes-BENZ A6673170236 |
| Mercedes-BENZ 6673170236 |
| Mercedes-BENZ A6673170236 |
| SAMPA 011231 |
Висота [мм]:
15,5 мм
Вага [кг]:
0.84 кг
Внутрішній діаметр:
18 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
78,5 мм
Вага [кг]:
0,84 кг
Внутрішній діаметр:
18 мм
Висота [мм]:
15,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
78,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 011.231 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 15.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 78.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 18 мм |
| Оригінальний номер | 6673170236 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | Ø18xØ78,5x15,5 |
- Ціна: 94 ₴

