
Втулка кабіни Mercedes d25xd100x123,5 \9423172112 \ 011.226
- Готово до відправки
- Код: 011.226
1 469 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни Mercedes d25xd100x123,5 \9423172112 \ 011.226
| 011226 |
| Bushing, cab driver suspension |
| DT 480403 Mercedes-BENZ 9423172112 Mercedes-BENZ A9423172112 |
| AUGER 53237 |
| BEGEL GERMANY BG31008 |
| BERGKRAFT BK28811021SP |
| CORTECO 21653040 |
| DT 4.80403 |
| FEBI BILSTEIN 21777 |
| MAPCO 21777 |
| Mercedes-BENZ 942 317 21 12 |
| Mercedes-BENZ A 942 317 21 12 |
| MEYLE 034 089 0012 |
| PE AUTOMOTIVE 013.333-00A |
| ROTA 2059762 |
| S-TR STR-1203215 |
| SEM LASTIK 7819 |
| STELLOX 87-08542-SX |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.29.005 |
| 53237 |
| Bushing, cab driver suspension |
| DT 480403 Mercedes-BENZ 9423172112 Mercedes-BENZ A9423172112 |
| BEGEL GERMANY BG31008 |
| BERGKRAFT BK28811021SP |
| CORTECO 21653040 |
| DT 4.80403 |
| FEBI BILSTEIN 21777 |
| MAPCO 21777 |
| Mercedes-BENZ 942 317 21 12 |
| Mercedes-BENZ A 942 317 21 12 |
| MEYLE 034 089 0012 |
| PE AUTOMOTIVE 013.333-00A |
| ROTA 2059762 |
| S-TR STR-1203215 |
| SAMPA 011226 |
| SEM LASTIK 7819 |
| STELLOX 87-08542-SX |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.29.005 |
Висота [мм]:
123,5 мм
Вага [кг]:
1.68 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
Вага [кг]:
1,68 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
123,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 011.226 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 123.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Оригінальний номер | 9423172112 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | Ø25xØ100x123,5 |
- Ціна: 1 469 ₴

