Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка балансира BPW (d185xd200x243) \0311299040 \ 070.338
| 0311299040 | BERGISCHE ACHSEN |
Висота [мм]:
243 мм
Вага [кг]:
9.07 кг
Внутрішній діаметр:
185 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
200 мм
Вага [кг]:
9,07 кг
Внутрішній діаметр:
185 мм
Висота [мм]:
243 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 070.338 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 243 мм |
| Внутрішній діаметр | 185 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 200 мм |
| Оригінальний номер | 0311299040 |
| Марка | Вантажівка |
| Розміри | ø185xø200x243 |
- Ціна: 9 417 ₴


