Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка VOLVO стабилизатора 16-16.6x24-24.8x45mm \1625954 \ 030.024
| 1625954 | VOLVO |
Висота [мм]:
45 мм
Вага [кг]:
2.88 кг
Внутрішній діаметр:
17 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
25 мм
Вага [кг]:
2,88 кг
Внутрішній діаметр:
17 мм
Висота [мм]:
45 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 030.024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 17 мм |
| Висота [мм] | 45 мм |
| Вага | 0.086 кг |
| Оригінальний номер | 1625954 |
| Розміри | ø17xø25x45 |
- Ціна: 32 ₴


