
Втулка 25x60x61x57 кабіни Mercedes \6743170812 \ 011.232
- Готово до відправки
- Код: 011.232
283 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 25x60x61x57 кабіни Mercedes \6743170812 \ 011.232
| 6743170812 | Mercedes |
Висота [мм]:
57 мм
Вага [кг]:
1.6 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60,5 мм
Вага [кг]:
1,6 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Висота [мм]:
57 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 011.232 |
| Висота | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 60.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Висота [мм] | 57 мм |
| Оригінальний номер | 6743170812 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø25x60/61x57 |
- Ціна: 283 ₴

