
Втулка 43,5x85x45,5 кабины Mercedes \6673170012 \ 011.213
- Готово до відправки
- Код: 011.213
119 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 43,5x85x45,5 кабины Mercedes \6673170012 \ 011.213
| 6673170012 | Mercedes |
Высота [мм]:
45,5 мм
Вес [кг]:
0.99 кг
Внутрішній діаметр:
43,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
Вага [кг]:
0,99 кг
Внутрішній діаметр:
43,5 мм
Висота [мм]:
45,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 011.213 |
| Висота | 45.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 43.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 мм |
| Оригінальний номер | 6673170012 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø43,5xø85x45,5 |
- Ціна: 119 ₴

