
Сайлентблок 47x64x16x69x87 кабіни Mercedes Actros,Atego \0009921603 \ 011.262
- Готово до відправки
- Код: 011.262
813 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 47x64x16x69x87 кабины Mercedes Actros,Atego \0009921603 \ 011.262
| 0009921603 | Mercedes |
Сторона установки:
спереди
Высота [мм]:
64 мм
Вес [кг]:
1.39 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Наружный диаметр [мм]:
89 мм
Вес [кг]:
1,39 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Высота [мм]:
64 мм
Наружный диаметр [мм]:
89 мм
Сторона установки:
спереду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.262 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 64 мм |
| Оригінальний номер | 0009921603 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø16xø69x64 |
- Ціна: 813 ₴

