
Сайлентблок 59,5x70,5x58x80x99 кабіни Mercedes Atego \9703170112 \ 011.255
- Готово до відправки
- Код: 011.255
360 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 59,5x70,5x58x80x99 кабіни Mercedes Atego \9703170112 \ 011.255
| 9703170112 | Mercedes |
Висота [мм]:
70,5 мм
Вага [кг]:
0.39 кг
Внутрішній діаметр:
59,5 мм
Вага [кг]:
0,39 кг
Внутрішній діаметр:
59,5 мм
Висота [мм]:
70,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.255 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 70.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 59 мм |
| Діаметр зовнішній | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 9703170112 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø59,5x70,5 |
- Ціна: 360 ₴

