
Сайлентблок кабіни 40x46.5x31.5 передн. Mercedes \9425000050 \ 011.254
- Готово до відправки
- Код: 011.254
317 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни 40x46.5x31.5 передн. Mercedes \9425000050 \ 011.254
| 9425000050 | Mercedes |
Висота [мм]:
31,5 мм
Вага [кг]:
0.62 кг
Внутрішній діаметр:
40 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
46,5 мм
Вага [кг]:
0,62 кг
Внутрішній діаметр:
40 мм
Висота [мм]:
31,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
46,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 011.254 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 31.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Висота [мм] | 31,5 мм |
| Оригінальний номер | 9425000050 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø40xø46,5x31,5 |
- Ціна: 317 ₴

