
Втулка d55x69 кабины Mercedes Atego \9703170450 \ 010.064
- Готово до відправки
- Код: 010.064
74 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка d55x69 кабіни Mercedes Atego \9703170450 \ 010.064
53931 AUGER
53931 AUGER
| 8124 SEM | 28674 FEBI | 4.80812 D. T | 9703170450 | Mercedes |
Висота [мм]:
69 мм
Вага [кг]:
0.52 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Вага [кг]:
0,52 кг
Внутрішній діаметр:
55 мм
Висота [мм]:
69 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 010.064 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 69 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 9703170450 |
| Марка | Mercedes |
| Розміри | ø55x69 |
- Ціна: 74 ₴

