
Ремкомплект кабіни IVECO (d20xd60x56,5) \1908221 \ 060.515
- Готово до відправки
- Код: 060.515
471 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни IVECO (d20xd60x56,5) \1908221 \ 060.515
51998 AUGER
51998 AUGER
| 9196 SEM | 1908221 | IVECO |
Висота [мм]:
56,5 мм
Вага [кг]:
1.63 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Вага [кг]:
1,63 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
56,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 060.515 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 56,5 мм |
| Оригінальний номер | 1908221 |
| Марка | Iveco |
| Розміри | ø20xø60x56,5 |
- Ціна: 471 ₴

