
Шайба 25,5x37x75,5x8 стабілізатора SCANIA 4 SERIE \1385170 \ 040.009
- Готово до відправки
- Код: 040.009
45 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба 25,5x37x75,5x8 стабилизатора SCANIA 4 SERIE \1385170 \ 040.009
| 8031 SEM | 30599 FEBI | 1.22419 D.T | 120.111-00A PE | 1385170 | SCANIA |
| 1381893 | SCANIA |
Высота [мм]:
8 мм
Вес [кг]:
0.58 кг
Внутренний диаметр:
25 мм
Наружный диаметр [мм]:
75,5 мм
Внутренний диаметр 1(мм):
37 мм
Возврат старой детали обязателен
Вес [кг]:
0,58 кг
Внутрішній діаметр:
25 мм
Внутрішній діаметр 1(мм):
37 мм
Висота [мм]:
8 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
75,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Код запчастини | 040.009 |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 мм |
| Висота [мм] | 8 мм |
| Вага | 0.024 кг |
| Оригінальний номер | 1385170 |
| Розміри | 25,5/37xø75,5x8 |
- Ціна: 45 ₴

