
Втулка кабіни MAN (d14/96,5) \85962100030 \ 020.260
- Готово до відправки
- Код: 020.260
830 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни MAN (d14/96,5) \85962100030 \ 020.260
| 85962100030 | MAN |
Висота [мм]:
96,5 мм
Вага [кг]:
1.41 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Вага [кг]:
1,41 кг
Внутрішній діаметр:
14 мм
Висота [мм]:
96,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Код запчастини | 020.260 |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінальний номер | 85962100030 |
| Розміри | ø14/96,5 |
- Ціна: 830 ₴

