
Сайлентблок 20x70x63 кабіни IVECO Eurotrakker \500331831 \ 060.027
- Готово до відправки
- Код: 060.027
731 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 20x70x63 кабіни IVECO Eurotrakker \500331831 \ 060.027
DT 777202
IVECO 1908675
IVECO 500331831DT 777202
IVECO 1908675
IVECO 500331831
DT 777202
IVECO 1908675
IVECO 500331831DT 777202
IVECO 1908675
IVECO 500331831
| BERGKRAFT BK8501831 |
| CASALS 7715 |
| DT 777202 |
| FEBI BILSTEIN 28001 |
| IVECO 0 0190 8675 |
| IVECO 0 0190 8675 |
| IVECO 0 0190 8675 |
| IVECO 0 0190 8675 |
| IVECO 0190 8675 |
| IVECO 0190 8675 |
| IVECO 0 4247 1011 |
| IVECO 0 4247 1011 |
| IVECO 1908675 |
| IVECO 4247 1011 |
| IVECO 4247 1011 |
| IVECO 500331831 |
Висота [мм]:
63 мм
Вага [кг]:
1.29 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
1,29 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
63 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 060.027 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Вага | 0.596 кг |
| Оригінальний номер | 500331831 |
| Розміри | ø20xø70x63 |
- Ціна: 731 ₴

