
Сайлентблок 20x60x85x26,5 кабіни DAF 75,85 CF \1254641 \ 050.044
- Готово до відправки
- Код: 050.044
279 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 20x60x85x26,5 кабіни DAF 75,85 CF \1254641 \ 050.044
| DAF 1254641 DT 565066
|
Висота [мм]:
26,5 мм
Вага [кг]:
0.66 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
85 мм
Вага [кг]:
0,66 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
26,5 мм
Зовнішній діаметр 1 [мм]:
85 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.044 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 26.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Вага | 0.14 кг |
| Оригінальний номер | 1254641 |
| Розміри | ø20xø60/85x26,5 |
- Ціна: 279 ₴

