
Шайба стабілізатор кабіни (51х85х8) \1290795 \ 050.027
- Готово до відправки
- Код: 050.027
121 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба стабілізатор кабіни (51х85х8) \1290795 \ 050.027
DAF 1290795
DT 565065
DAF 1290795
DT 565065
| BERGKRAFT BK2899821SP |
| DAF 1290795 |
| DAF 1 290 795 |
| DAF 1290 795 |
| DT 5.65065 |
| FEBI BILSTEIN 18726 |
| PE AUTOMOTIVE 100.036-00A |
Висота [мм]:
8 мм
Вага [кг]:
0.72 кг
Внутрішній діаметр:
51 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
Вага [кг]:
0,72 кг
Внутрішній діаметр:
51 мм
Висота [мм]:
8 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
85 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.027 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 мм |
| Висота [мм] | 8 мм |
| Вага | 0.05 кг |
| Оригінальний номер | 1290795 |
| Розміри | ø51xø85x8 |
- Ціна: 121 ₴

