
Втулка колодки гальмівний SCANIA (d31,5xd35x25) \141163 \ 040.157
- Готово до відправки
- Код: 040.157
36 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка колодки гальмівний SCANIA (d31,5xd35x25) \141163 \ 040.157
DT 118203
SCANIA 141163
DT 118203
SCANIA 141163
| DT 1.18203 |
| PE AUTOMOTIVE 126.016-00A |
| SCANIA 000141163 |
| SCANIA 00141163 |
| SCANIA 0141163 |
| SCANIA 141163 |
| SCANIA 141 163 |
| SCANIA 141 163 |
Висота [мм]:
25 мм
Вага [кг]:
0.79 кг
Внутрішній діаметр:
31,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
35 мм
Вага [кг]:
0,79 кг
Внутрішній діаметр:
31,5 мм
Висота [мм]:
25 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.157 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 31.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 31,5 мм |
| Висота [мм] | 25 мм |
| Оригінальний номер | 141163 |
| Розміри | ø31,5xø35x25 |
- Ціна: 36 ₴

