
Сайлентблок кабіни SCANIA 4 SERIES 16x60x80 \2250372 \ 040.118
- Готово до відправки
- Код: 040.118
278 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок кабіни SCANIA 4 SERIES 16x60x80 \2250372 \ 040.118
DT 122418
SCANIA 1394544
DT 122418
SCANIA 1394544
| BERGKRAFT BK2902921SP |
| DT 1.22418 |
| FEBI BILSTEIN 29372 |
| PE AUTOMOTIVE 120.132-00A |
| SCANIA 001377562 |
| SCANIA 001394544 |
| SCANIA 01377562 |
| SCANIA 01394544 |
| SCANIA 1 377 562 |
| SCANIA 1 394 544 |
| SCANIA 1394544 |
| SCANIA 1 394 544 |
Висота [мм]:
80 мм
Вага [кг]:
1.7 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
Повернення старої деталі обов'язковий
Вага [кг]:
1,7 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 040.118 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 2250372 |
| Розміри | ø16xø60x80 |
- Ціна: 278 ₴

