
Втулка 11x51x50 рессоры VOLVO \1096625 \ 030.204
- Готово до відправки
- Код: 030.204
104 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 11x51x50 ресори VOLVO \1096625 \ 030.204
DT 270069
VOLVO 1096625
DT 270069
VOLVO 1096625
| BERGKRAFT BK8400625 |
| DT 2.70069 |
| FEBI BILSTEIN 22850 |
| MEYLE 534 210 0004 |
| VOLVO 1096625 |
Висота [мм]:
50 мм
Вага [кг]:
0.65 кг
Зовнішній діаметр [мм]:
51 мм
Вага [кг]:
0,65 кг
Висота [мм]:
50 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
51 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Код запчастини | 030.204 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 мм |
| Оригінальний номер | 1096625 |
| Розміри | ø51x50 |
- Ціна: 104 ₴

