
Сайлентблок 50x16x80 кабины MAN \85962100028 \ 020.212
- Готово до відправки
- Код: 020.212
239 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 50x16x80 кабіни MAN \85962100028 \ 020.212
MAN 85962100028
MAN 85962100028
Висота [мм]:
80 мм
Вага [кг]:
0.81 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
50 мм
Вага [кг]:
0,81 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.212 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 85962100028 |
| Розмір | d16xd50x80 |
| Розміри | ø16xø50x80 |
- Ціна: 239 ₴

