
Сайлентблок 16x50x64,5x29 кабіни MAN \81962100400 \ 020.031
- Готово до відправки
- Код: 020.031
188 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 16x50x64,5x29 кабины MAN \81962100400 \ 020.031
DT 383509
MAN 81962100400
DT 383509
MAN 81962100400
| BERGKRAFT BK2852421SP |
| CASALS 6878 |
| DT 3.83509 |
| FEBI BILSTEIN 06237 |
| FEBI BILSTEIN 10780 |
| MAN 81962100400 |
| MEYLE 12-34 210 0400 |
| PE AUTOMOTIVE 030.125-00A |
| S-TR STR-120242 |
Высота [мм]:
29 мм
Вес [кг]:
0.92 кг
Внутренний диаметр:
16 мм
Наружный диаметр [мм]:
50 мм
Вес [кг]:
0,92 кг
Внутрішній діаметр:
16 мм
Висота [мм]:
29 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.031 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 мм |
| Висота [мм] | 29 мм |
| Оригінальний номер | 81962100400 |
| Розміри | ø16xø50x29 |
- Ціна: 188 ₴

