Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступиця колеса / SAMPA / 085.180
| 085180 sampa |
| 1020408 Diesel Technic |
| 26662800A PE Automotive |
| 22227483 ROR-MERITOR |
| 21227483 ROR-MERITOR |
| 14227483S ROR-MERITOR |
| 085180 Sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 085.180 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 179.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 376 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Внутрішній діаметр під вал | 140 мм |
- Ціна: 10 685 ₴


