Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступиця колеса / SAMPA / 075.114
| 075114 sampa |
| 1030412 Diesel Technic |
| 06608500A Peters |
| 06608300A Peters |
| 2307104200 SAUER ACHSEN |
| 2307104212 SAUER ACHSEN |
| 2307106000 SAUER ACHSEN |
| 075114 Sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 075.114 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Висота | 181.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 384.5 мм |
| Кількість отворів для болтів | 10 |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Внутрішній діаметр під вал | 147 мм |
- Ціна: 8 041 ₴


