Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник маточини / SAMPA / 205.368
| 01110100A PE Automotive |
| 01110100A Peters |
| 205368 Sampa |
| 33968 FEBI |
| 420583 Diesel Technic |
| 9703300261 MERCEDES |
| 9709970446 MERCEDES |
| 9709970546 MERCEDES |
| 9703300261 mercedes-benz |
| 33968 febi bilstein |
| 205368 sampa |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 205.368 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 134 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 754 ₴


