Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок ресори / SAMPA / 202.323
| 01421700A PE Automotive |
| 202323 sampa |
| 450534 Diesel Technic |
| 40616 FEBI |
| JAE3020500250 JOST |
| 9463900250 MERCEDES |
| A9463900250 mercedes benz |
| 01421700A Peters |
| 10210 sem |
| 202323 sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 202.323 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 114 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Діаметр зовнішній | 158 мм |
- Ціна: 1 ₴


