
Сайлентблок 16*47*47*40 стабілізатора MAN L,M2000 (вир-во Febi) / FEBI BILSTEIN / 01536
- Немає в наявності
- Код: 01536
483 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок 16*47*47*40 стабілізатора MAN L,M2000 (вир-во Febi) / FEBI BILSTEIN / 01536
| 020027 sampa |
| 11609 AYD |
| 01536 febi |
| 81962100450 MAN |
| 81962100469 MAN |
| 81437220038 MAN |
| 03311800A Peters |
| 7545 SEM |
| 01536 febi bilstein |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 01536 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
- Ціна: 483 ₴

