Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулки стабілізатора / AUGER / 83832
| 513168 diesel technic |
| 83832 auger |
| 1883832 DAF |
| 513168 DT |
| 101131 FEBI |
| 10304400A PE AUTOMOTIVE |
| 052030 SAMPA |
| 15278 SEM |
| STR1208165 STR |
| 83832 auger |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Auger |
| Код запчастини | 83832 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Висота | 64 мм |
- Ціна: 414 ₴


