Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора / SAMPA / 052.030
| 10304400A PE Automotive |
| 513168 Diesel Technic |
| 83832 auger |
| 15278 sem |
| 052030 sampa |
| 1883832 DAF |
| 513168 DT |
| 101131 FEBI |
| STR1208165 STR |
| 052030 sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 052.030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Висота | 64 мм |
- Ціна: 1 ₴


