Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора / SAMPA / 051.428
| 051428 sampa |
| 81994 AUGER |
| 1890115 DAF |
| 513167 Diesel Technic |
| 101127 FEBI |
| 101127 febi bilstein |
| 15255 SEM |
| 051428 Sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 051.428 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 69 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
- Ціна: 272 ₴


