Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка ресори / SAMPA / 070.063
| 013458 SCHMITZ CARGOBULL |
| 02040 febi bilstein |
| 070063 sampa |
| 1016271 dt spare parts |
| 1026206 Diesel Technic |
| 1139588 SCHMITZ CARGOBULL |
| 11535 AYD |
| 21215601R ROR-MERITOR |
| 500367172 IVECO |
| 7781 SEM |
| 9256 SEM |
| 0203169000 bpw |
| 52118 AUGER |
| 1016271 dt |
| 02040 febi |
| 04311500A PE |
| 070063 sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 070.063 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 102 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
- Ціна: 1 ₴


