Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка ресори / SAMPA / 053.030
| 101130 febi |
| 10404900A PE Automotive |
| 13619 SEM |
| 510195 Diesel Technic |
| 6872 AUGER |
| 1890049 DAF |
| 510195 DT |
| 01130 FEBI |
| 100336 LEMA |
| 053030 sampa |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Код запчастини | 053.030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 96 мм |
- Ціна: 754 ₴


