Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка амортизатора 15.5x32x28.5 / DT Spare Parts / 4.80060
| 98585 AUGER |
| 250392 LEMA |
| 0003231585 Mercedes |
| 01333600A PE AUTOMOTIVE |
| 209303 SAMPA |
| 8243 SEM |
| STR1203273 STR |
| 480060 dt spare parts |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DT Spare Parts |
| Код запчастини | 4.80060 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 28.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
- Ціна: 60 ₴


