Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 56x58x78 стабілізатора Mercedes Actros / FEBI BILSTEIN / 21542
| 51048 AUGER |
| 480387 Diesel Technic |
| 480387 DT |
| 21542 FEBI |
| 269848 LEMA |
| 0003264781 MERCEDES |
| 0003264481 MERCEDES |
| A0003264481 MERCEDES-BENZ |
| 01320600 pe automotive |
| 01320600A PE AUTOMOTIVE |
| 2057245 ROTA |
| 011143 sampa |
| 7931 SEM |
| 21542 febi bilstein |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 21542 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Місце встановлення | Задня |
- Ціна: 273 ₴


