
Втулка 16,5x43x58 циліндра підйому кабіни MAN TGA,TGS,TGX \81962100603 \ 020.281
- Готово до відправки
- Код: 020.281
226 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 16,5x43x58 циліндра підйому кабіни MAN TGA,TGS,TGX \81962100603 \ 020.281
| MAN 81962100603 |
| PE AUTOMOTIVE 03015000A |
| BERGKRAFT BK2913721SP |
| MAN 81962100603 |
| PE AUTOMOTIVE 030.150-00A |
Висота [мм]:
58 мм
Вага [кг]:
0.89 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
43 мм
Вага [кг]:
0,89 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Висота [мм]:
58 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
43 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 020.281 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 58 мм |
| Оригінальний номер | 81962100603 |
| Розміри | ø16,5xø43x58 |
- Ціна: 226 ₴

