
Ремкомплект кабіни 28x32x30 Renult \5010228902S \ 080.568
- Готово до відправки
- Код: 080.568
521 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни 28x32x30 Renult \5010228902S \ 080.568
| RENAULT TRUCKS 5010228902S |
| AUGER 53739 |
| BERGKRAFT BK7300266 |
| FEBI BILSTEIN 45207 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 228 902 |
| RENAULT TRUCKS 5010228902S |
| RENAULT TRUCKS 5010 228 902 S |
| RENAULT TRUCKS 50 10 228 902 S |
| RENAULT TRUCKS 50 10 552 266 |
Висота [мм]:
30 мм
Вага [кг]:
0.72 кг
Внутрішній діаметр:
28 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
32 мм
Вага [кг]:
0,72 кг
Внутрішній діаметр:
28 мм
Висота [мм]:
30 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
32 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.568 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 32 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 28 мм |
| Висота [мм] | 30 мм |
| Оригінальний номер | 5010228902S |
| Розміри | ø28xø32x30 |
- Ціна: 521 ₴

