
Ремкомплект кабины Renult Kerax,Premium (d12xd40x42) \080.554
- Готово до відправки
- Код: 080.554
880 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабины Renult Kerax,Premium (d12xd40x42) \080.554
| S12.1188 STARKMEISTER |
Висота [мм]:
42 мм
Вага [кг]:
0.8 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
Вага [кг]:
0,8 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Висота [мм]:
42 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.554 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 мм |
| Висота [мм] | 42 мм |
| Марка | Вантажівка |
| Розміри | ø12xø40x42 |
- Ціна: 880 ₴

