
Втулка 16,5x92x80 кабіни Renult Midlum \5010460097 \ 080.288
- Готово до відправки
- Код: 080.288
1 171 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 16,5x92x80 кабіни Renult Midlum \5010460097 \ 080.288
| RENAULT TRUCKS 5010460097 |
| AUGER 55171 |
| BERGKRAFT BK7300097 |
| DT 6.76240 |
| RENAULT TRUCKS 5010316479 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 316 479 |
| RENAULT TRUCKS 5010460097 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 097 460 |
| S-TR STR-120413 |
| STELLOX 87-07631-SX |
Висота [мм]:
80 мм
Вага [кг]:
1.99 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
92 мм
Вага [кг]:
1,99 кг
Внутрішній діаметр:
16,5 мм
Висота [мм]:
80 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
92 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.288 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,5 мм |
| Висота [мм] | 80 мм |
| Оригінальний номер | 5010460097 |
| Розміри | ø16,5xø92x80 |
- Ціна: 1 171 ₴

