
Втулка 20x48x42 кабіни Renult Premium Dxi \5010552347 \ 080.175
- Готово до відправки
- Код: 080.175
147 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 20x48x42 кабіни Renult Premium Dxi \5010552347 \ 080.175
| RENAULT TRUCKS 5010552347 |
| AUGER 54303 |
| RENAULT TRUCKS 5010552347 |
| RENAULT TRUCKS 5010 552 347 |
| RENAULT TRUCKS 50 10 552 347 |
| STELLOX 87-08544-SX |
Висота [мм]:
42 мм
Вага [кг]:
0.22 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
48 мм
Вага [кг]:
0,22 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
42 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
48 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.175 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 42 мм |
| Оригінальний номер | 5010552347 |
| Розміри | ø20xø48x42 |
- Ціна: 147 ₴

