
Втулка 12x40x42 кабіни Renult \5000789265 \ 080.054
- Готово до відправки
- Код: 080.054
180 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка 12x40x42 кабіни Renult \5000789265 \ 080.054
| RENAULT TRUCKS 5000789265 |
| DT 676220 |
| AUGER 53609 |
| BERGKRAFT BK2929621SP |
| DT 6.76220 |
| FEBI BILSTEIN 27803 |
| PE AUTOMOTIVE 250.111-00A |
| RENAULT TRUCKS 5000789265 |
| RENAULT TRUCKS 5000 789 265 |
| RENAULT TRUCKS 50 00 789 265 |
| S-TR STR-120430 |
| SEM LASTIK 8295 |
| STELLOX 87-05610-SX |
Висота [мм]:
42 мм
Вага [кг]:
2.5 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
Вага [кг]:
2,5 кг
Внутрішній діаметр:
12 мм
Висота [мм]:
42 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 080.054 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 мм |
| Висота [мм] | 42 мм |
| Оригінальний номер | 5000789265 |
| Розміри | ø12xø40x42 |
- Ціна: 180 ₴

