
Ремкомплект кабины DAF XF95 (d20xd90x70) \050.558
- Готово до відправки
- Код: 050.558
3 105 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни DAF XF95 (d20xd90x70) \050.558
| ERNST 050558 |
| METELLI 05-0558 |
| SOMORA 050558 |
Висота [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
4.08 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
Вага [кг]:
4,08 кг
Внутрішній діаметр:
20 мм
Висота [мм]:
70 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.558 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 20 мм |
| Висота [мм] | 70 мм |
| Розмір | d20xd90x70 |
| Марка | Вантажівка |
| Розміри | ø20xø90x70 |
- Ціна: 3 105 ₴

