
Ремкомплект кабины DAF LF45,55 (d29xd70x117) \1403397S \ 050.537
- Готово до відправки
- Код: 050.537
2 637 ₴
+380 (97) 443-97-44
Одеський філіалповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект кабіни DAF LF45,55 (d29xd70x117) \1403397S \ 050.537
| DAF 1403397S |
| AUGER 53429 |
| DAF 1403397S |
| DAF 1403 397 S |
| STELLOX 87-01855-SX |
Висота [мм]:
117 мм
Вага [кг]:
3.65 кг
Внутрішній діаметр:
29 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
Вага [кг]:
3,65 кг
Внутрішній діаметр:
29 мм
Висота [мм]:
117 мм
Зовнішній діаметр [мм]:
70 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 050.537 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 мм |
| Внутрішній діаметр [мм] | 29 мм |
| Висота [мм] | 117 мм |
| Оригінальний номер | 1403397S |
| Розмір | d29xd70x117 |
| Розміри | ø29xø70x117 |
- Ціна: 2 637 ₴

